Chromowane (połysk), zawiasy, uchwyty, drążki, stabilizatory - okucia.

Niemieckie zawiasy do kabin Flinter.

FLINTER

Zawiasy, które w przystepnych cenach prezentują minimalistyczny design, ktory może podobać sie osobom preferującym nowoczesny styl. Tak jak we wszystkich okuciach Pauli+Sohn GmbH krawędzie są ostre i pasują do wielu nowoczesnych baterii łazienkowych i akcesorii wg najnowszych trendów

Niemieckie zawiasy do kabin Nivello.

NIVELLO

Zetknięcie się z nowymi rozwiązaniami, takimi jak zawiasy unoszone powodują nowe możliwości zastosowania. Nie musimy w tych zawiasach mieć płaskiej podłogi co powoduje że kabina prysznicowa bez brodzikowa nie ma wyraźnie zaznaczeonego miejsca w łazience.

Niemieckie zawiasy do kabin Nivello Plus.

NIVELLO PLUS

Najbardziej polecane zawiasy i łączniki jakie posiadamy to Nivello plus. Charakteryzują się łatwym użytkowanym ze względu na płaskie mocowania od środka kabiny pryszcnicowej. Tego typu rozwiązania możemy również spotkać w firmach konkurencyjnych ale z pewnością cena będzie dużo wyższa.

Akcesoria, uchwyty i wieszaki na szkło do kabin prysznicowych.

PAULI ACCESORIES

Akcesoria można jednoznacznie określić jako zaprojektowane by cieszyć oko. Proste kształty, ergonomiczne i bardzo wysokiej jakości. Wszystko w kwadratowycm wzornictwie daje możliwości komponowania z innymi produktami używanymi w łazienkach.